KARIERA

CE2 Tech Consulting M. Dziewa i Wspólnicy Sp. j. firma usługowo-doradczaposzukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. pomiarów emisji

 Główne zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie pomiarów emisji
  • Analiza laboratoryjna pobranych próbek
  • Praca z dokumentacją związaną z funkcjonowaniem akredytowanego laboratorium pomiarowego

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego: chemia, fizyka techniczna, elektronika lub wykształcenia średniego technicznego w zawodzie: elektryk, elektronik, mechatronik
  • Sprawności fizycznej, umożliwiającej pracę na wysokościach – warunek niezbędny
  • Czynnego prawo jazdy kat. B (kilkuletnia praktyka)
  • Gotowości do podejmowania częstych podróży służbowych na terenie całego kraju

Szczególnie premiujemy:

  • Doświadczenie w obsłudze sprzętu pomiarowego zdobyte w laboratorium emisyjnym
  • Doświadczenie (co najmniej 3-letnie) związane z pracą w laboratorium badawczym

Kandydatom oferujemy:

  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i dynamiczną pracę
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą, spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie (CV + list motywacyjny) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych na adres

elzbieta.szwed@ce2.pl

 (z dopiskiem w temacie Specjalista ds. pomiarów emisji)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

Podane dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy. Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia wyrażenia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CE2 Tech Consulting M. Dziewa i Wspólnicy Sp. j.
Siedziba firmy ul. Powstania Styczniowego 95E/2, 20-706 Lublin Telefon 81 4420600 Fax 81 4644206
Biuro w Toruniu ul. Polna 103/105, 87-100 Toruń e-mail: emisje@ce2tech.pl Telefon/fax 669 048 302 Fax 669 048 302 Przejdź do działu kontakt