Partnerzy

CE2 Centrum Edukacji

CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną firmą szkoleniową. Specjalizuje się w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: laboratorium, ochrona środowiska. Przedsiębiorstwo od ponad 11 lat jest w ścisłej czołówce firm szkoleniowych w Polsce. Szkolenia prowadzą profesjonalni trenerzy, konsultanci, eksperci, którzy łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Swoją bogatą ofertę szkoleń otwartych zarówno jedno, dwu jak i trzydniowych organizowanych w najpiękniejszych kurortach jak i w największych miastach Polski. CE2 Centrum Edukacji specjalizuje się również w organizacji szkoleń zamkniętych - organizowanych dla firm uwzględniając wszystkie preferencje i życzenia każdego klienta.

Firma oferuje usługi doradcze - działalność konsultingowa obejmuje doradztwo techniczno-prawne w zakresie ochrony środowiska, wykonanie opracowań wymaganych prawem ochrony środowiska, opracowanie dokumentacji systemu zarządzania w laboratorium badawczym oraz przygotowanie laboratorium do akredytacji.

Więcej o firmie przeczytasz tutaj.

Polskie Stowarzyszenie Laboratoriów Emisyjnych

Idea powstania Polskiego Stowarzyszenia Laboratoriów Emisyjnych zrodziła się w marcu 2009 roku na szkoleniu „Pomiary ciągłe. Zapewnienie jakości automatycznych systemów pomiarowych zgodne z normą PN-EN 14181. Warsztaty" zorganizowanym przez CE2 Centrum Edukacji. W rozmowach kuluarowych okazało się, że większość problemów omawianych przez uczestników - branżowców, jest powszechnie znana i bardzo do siebie podobna. Po wielu dyskusjach ustalono, iż najlepszym sposobem na rozwiązanie tych problemów będzie powołanie Stowarzyszenia.

Więcej o PSLE

CE2 Tech Consulting M. Dziewa i Wspólnicy Sp. j.
Siedziba firmy ul. Powstania Styczniowego 95E/2, 20-706 Lublin Telefon 81 4420600 Fax 81 4644206
Biuro w Toruniu ul. Polna 103/105, 87-100 Toruń Telefon/fax 56 623 31 08 Fax 669 048 302 Przejdź do działu kontakt